אודות2 | Petit Doris

פריטים בסל

Loading cart contents...

משלוח חינם בקנייה מעל 500 ש"ח

jokertst 202001230742 tstrekoj

המותג PETITE DORIS נוסד בשנת 2015 ע”י דורין אטיאס וששון קדם, שתי דמויות אופנה וסטייל מוכרות שפועלות ומשפיעות בזירה המקומית.
דורין מביאה תחושה פנימית לסטייל וששון מגיע עם יכולת לתרגם רעיון לאופנה. שניהם יודעים לספר סיפור בדרכים שונות, אך דרך תפיסה אסתטית משותפת.
החיבור ביניהם למותג PETITE DORIS מגיע מתוך חברות ארוכת שנים שמאפשרת פתיחות להביא איתם ליצירה המשותפת את כל האמת שלהם בחופשיות ובהנאה.
הויז’יון שלנו הוא לעצב לאישה ארון – מלתחה שלמה ואלמותית. חשוב לנו להתעכב על כל פרט כדי לתת לה לבחור מפריטים מדויקים ומלאי מחשבה. מחשבה עליה, אישה מלאה בגרוב שבוחרת ללבוש מה שמרגיש לה נכון. אישה שחיה את הבגדים כאילו היו שלה כבר מאתמול ומחר היא תביא אליהם משהו חדש.

המלתחה שאנחנו מעצבים מלאה בפריטים שמקיימים דיאלוג עם הגוף הנשי, באהבה אליו ואל האישה שרוצה להרגיש הכי נינוח אתו. אנחנו חיים עיר וכך הבגדים אורבניים. אין להם אף רגע והם לכל רגע. הם ‘Street Wear’ במובן הכי אלסטי – את תקבעי אם זה ערב או בוקר, שבת או חול. כל בגד מייצר את המתח הזה בתוכו ובפני עצמו. הפריטים נגישים ולבישים לא פחות משהם קלאסיים ועל זמניים. לא תלויים בעונות השנה או בטרנד נוכחי ומחוברים לאלו במודעות ובאינטואיציה החזקה שלנו. הבגד של PETITE DORIS “נכון להיום כמו שיהיה נכון למחר”.
דורין אטיאס, מבקרת אופנה. עוסקת כבר למעלה מ-16 שנים בתחום האופנה. כותבת ומגישת פינת משטרת האופנה בתוכנית הבידור “ערב טוב עם גיא פינס” מזה 13 שנה. כתבה והגישה את שתי עונות תוכנית ביקורת האופנה ״שעת הדרקון״ בערוץ 10. דורין התחילה לעסוק בתחום כמלבישה בפרסומות ובסדרות טלוויזיה רבות. שימשה כסטייליסטית, קניינית, מרצה וכותבת אופנה וסטייל. היום, מזה שלוש שנים היא המלבישה הראשית בקמפיין לאומי קארד.
ששון קדם, אמן ומעצב אופנה ותיק. הקים את בית האופנה ‘ששון קדם’ לפני כ-23 שנים . קו האופנה שלו “art to wear” הוא כתב ידו המוצק והברור המזוהה אתו לאורך השנים. בגדיו נמכרים בשלוש חנויות המעצב בארץ ומופץ בבוטיקים שונים ברחבי העולם. ששון פועל בתחום האופנה גם כיוצר תלבושות למחול (רינה שיינפלד, להקת בת-שבע) , לתאטרון (גשר, בית-לסין), ולמופעי מוסיקה (המופע של עידן רייכל) .

Patite-Doris-soon

X

Petite Club

דוריס רוצה להיות איתכן בקשר, ולא רק לדבר על בגדים

הצטרפו למועדון