אחרי שבוע עמוס ומוצלח של תצוגות אופנה מקומית, הנה מגיע עוד רגע של נחת כשמותג תוצרת הארץ – פטיט דוריס של דורין אטיאס וששון קדם – מככב ברשימת ההמלצות בגיליון אפריל של המגזין הנחשב

רגע של נחת לאחר שבוע סוער של אופנה ישראלית. עיון בגיליון אפריל החדש של ווג בריטניה בו מככבת קייט מוס על השער, הניב הפתעה משמחת. מותג אופנה מקומי נמצא ברשימת ההמלצות של המגזין הנחשב – פטיט דוריס של ששון קדם ודורין אטיאס.

2355036-5 (2)

“התשוקה של פטיט דוריס היא להנפיק מלתחה על-זמנית מבלי להיגרר לטרנדים עונתיים, תוך מחשבה על תנועה ומרווח נשימה. הפריטים משלביםֿ מוטיבים אורבניים זורמים וחייטות קלילה, תוך דיאלוג מתמיד עם הגוף הנשי ליצירת ארון אלגנטי ונינוח המאפשר גמישות במעבר מהבוקר לערב”, נכתב על הליין המצליח של השניים.

בשיחת טלפון עם אטיאס היא מספרת: “אני לא באמת יודעת איך הגיעו אליי, יום אחד קיבלתי הודעה למייל הפרטי ולא של העסק. הכותרת הייתה קלאס ווג וישר העברתי לספאם, חשבתי שמנסים למכור לי מנוי או משהו. בלילה פתאום זה סיקרן אותי ובדקתי שוב. התקשרתי למחרת, וישר אמרו לי שהם עוקבים אחרינו הרבה זמן באינסטגרם ורוצים לפרסם את המותג. וזהו, משם זה כבר התגלגל. מסתבר שיש להם ועדה למעצבים צעירים מכל העולם. זה גם יצא שאתר האונליין הושק במקביל וזה נתן בוסט מטורף. העיתון יצא לפני שבוע וכבר היו קניות מחו”ל. זה מרגש”.