אל תתביישו. אם גם אתם מקליטים כסדרה את כל פינות “משטרת האופנה” של דורין אטיאס אצל גיא פינס – אתם הכי בחברה טובה. אנחנו לגמרי על זה בבינג’. זה מתחיל אצלה מההגשה והכתיבה השנונה, ממשיך בתמונות המענגות של מי לבש מה (או למה?), והשיא – לשנן מה דורין, החאליסי עצמה, לובשת בכל פעם, ולהצטער שאנחנו לא חולקים איתה ארון – לכתבה המלאה ב- מרמלדה

אבל הנה, הדבר הכי קרוב לזה קרה ממש לאחרונה: Petite Doris, המותג החדש שפיתחה עם מעצב העל וחברה הקרוב ששון קדם, השיק קולקציה ראשונה, נשית ויפהפייה, שמאפשרת ללבוש את כל אבני היסוד שיש לדורין בראש. דורין מספרת שמעולם לא פנתה ללימודי אופנה אבל תמיד חלמה לעצב למותג משלה. אחרי קולקציית בגדי הריון שעיצבה לאבישג ארבל, הציעה לששון לעצב יחד פריטי מאסט חיוניים ושימושיים, שיבנו לכם גרדרובה נכונה, בסיסית ועל זמנית. במקום לשרטט, דורין היתה מביאה לששון חולצה או תמונה לדוגמא ומבקשת ממנו נניח להצר את הצווארון, להאריך את השרוול או לקצר את האמרה. ששון מצידו הסביר על תכונות הבדים ועם אילו חומרים תתקבל הנפילה על הגוף או הנפח שדורין מחפשת. וכך בסימביוזה מושלמת הצליחו ליצור קו משותף, שמציע למשל חולצות טי באורכים שונים, מכופתרות מרפרפות על הגוף, מכנסי סקיני חתיכיים, וגם מכנסי פסים בגזרת ג’ינס שהולכים נפלא עם חולצת מלחים ארוכה, שמלת צינור צמודה או דווקא אוברסייז מבד פרשוט, שמלת פסים רחבה מכותנה רכה ומבריקה הודות לשכבת סיליקון, ועוד המון ממתקי אופנה שכל מבקרת אופנה תהיה חתומה עליהם, עד הפרט הכי פטיט.

הפריטים אגב ממשיכים להתחדש כל הזמן ונחטפים עוד לפני שתגידו “היי גיא”. אז טסנו למדוד שמלה שחורה קטנה ומטריפה, שהורכבה מגופיית מחוך מלייקרה נעימה ותומכת, פלוס חצאית באורך מידי שעשויה מ-5 שכבות טול, בעלת פרופורציות מושלמות ונפח מדויק. זהו, מעכשיו אנחנו כל יום חמישה דרקונים. לפחות.

Dorin-Attias-New-Collection