“השמש זורחת לכוכבים מהתחת”, דורין אטיאס בראיון עם גיל ריבה על אופנה ומקצוע הסטייליסטית שנהיה כל כך נזיל, עד שכבר אומרים לה מה לעשות. היום היא מעצבת בעצמה, בועטת בסלבס בפינה של פינס, ומלבישה את החברות הפשניסטות שלה. – לכתבה המלאה ב nana10

“חצי אבלה, לא אבלה”, דורין אטיאס לא לוקחת את עצמה לגמרי ברצינות, אבל היא מאוד מוכשרת, כך אמרה לגיא פינס בראיון הקבלה שלה. “המהות שלי היא לא להסתלבט על אנשים”, היא טוענת, למרות שזה חלק מהמקצוע בפינה הכי בועטת בפינס. “אני לא רוצה לצעוק”, אטיאס אוהבת את עצמה, היא מעידה, אבל ממש מנסה להשתפר כאימא. מגיל קטן היא קונה לעצמה את הבדים ונותנת לתופרת הוראות ברורות, איך בדיוק היא רוצה את הבגדים שלה.

 

למי שמכיר את אטיאס מהטלוויזיה, הדברים האלה והנימה שלהם עשויים להיראות מחשידים. מוסר כפול? סלחנות עצמית? היתממות? אחרי הכלהיום דורין כבר מעצבת בעצמה, יחד עם המעצב ששון קדם: “כשאת לובשת את השמלה הזו, את מריחה מלפפון בשקיעה, ריח של הפרשיות של האוויר בשקיעה, בדרמטיות, אני רוצה בגד שיוציא את הנשיות שלי”. היא מדריכה את קדם, איך היא רוצה שהבגדים יראו. אטיאס מתרגשת: “זה חלום שהתגשם לי”.